Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

Hradecká Drbna

PÁTRÁNÍ: Znáte ho? Pomocí kradené karty měl vybrat z účtu desítky tisíc korun

pátek, 21. září 2018, 11:30

Případ krádeže a neoprávněného opatření platebního prostředku řeší již od poloviny července hradecká policie. O peněženku s desítkami tisíc korun, doklady a platebními kartami tehdy přišla paní u jednoho obchodního domu v Hradci Králové. Než stačila okradená žena kartu zablokovat, zmizely s účtu desítky tisíc korun.

„Krádež peněženky nám nahlásila paní, které neznámý pachatel na parkovišti u jednoho obchodního centra v Hradci Králové odcizil z předního sedadla auta kabelku. Ke krádeži mělo dojít v době, kdy překládala nákup z košíku do kufru auta,“ řekla policejní mluvčí Iva Kormošová.

Než stačila okradená žena kartu zablokovat, zmizelo z účtu 20 tisíc korun. Následné dva pokusy o výběr 20 a 30 tisíc byly neúspěšné. Celkem byla ženě způsobena škoda přesahující částku 100 tisíc korun.

„Při výběru hotovosti z jednoho bankomatu je neznámý muž zachycen. Jelikož jsme do současné doby nezjistili jeho totožnost, žádáme veřejnost o spolupráci. Pokud ho někdo na záznamu pozná, zavolejte na bezplatnou linku 158, nebo se přímo dostavte na jakoukoliv policejní služebnu,“ vyzvala Kormošová.

Napsal Tomáš Vodička | Foto Policie ČR

Štítky Policie ČR, pátrání, krádež, zločin

O čem píše Drbna.cz

Před deseti lety v ČR zemřela první oběť na prasečí chřipkuPřed deseti lety v ČR zemřela první oběť na prasečí chřipku

Před deseti lety v ČR zemřela první oběť na prasečí chřipku

Dnes, 10:11První případ úmrtí na chřipku A(H1N1), takzvanou novou nebo prasečí, byl v Česku zaznamenán před...

SOUTĚŽ: Na původu záleží. České kuře, Vodňanské kuřeSOUTĚŽ: Na původu záleží. České kuře, Vodňanské kuře

SOUTĚŽ: Na původu záleží. České kuře, Vodňanské kuře

neděle, 20. října 2019, 18:39Valí se na vás ohromná množství reklam snažící se zaujmout vaši pozornost? Rádi byste vybrali to...

STUDIE: Neobydlených bytů jsou v Praze nižší jednotky procentSTUDIE: Neobydlených bytů jsou v Praze nižší jednotky procent

STUDIE: Neobydlených bytů jsou v Praze nižší jednotky procent

neděle, 20. října 2019, 11:51Podíl neobydlených bytů na celkovém bytovém fondu v Praze jsou nižší jednotky procent. Vyplývá to...

© 2011 - 2019 TRIMA NEWS, s. r. o